MMA. KSW 55. Karolina Wójcik rywalką Sylwii Juśkiewicz

Sylwia Juśkiewicz (9-5) zmierzy się z Karoliną Wójcik (6-2) podczas gali KSW 55. Obie zawodniczki zadebiutują wtedy w Konfrontacji Sztuk Walki.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Sylwia Juśkiewicz Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Sylwia Juśkiewicz
Łodzianka podpisaniem kontraktu z najlepszą organizacją MMA w Polsce pochwaliła się w środę na swoim Facebooku. Jednocześnie poinformowała, że w KSW zadebiutuje już podczas kolejnej gali.

Sylwia Juśkiewicz, choć ma dopiero 25 lat, to może pochwalić się bogatym doświadczeniem w zawodowej formule mieszanych sztuk walki. Swoją karierę rozpoczęła w roku 2012 od porażki z przyszłą mistrzynią UFC, Joanną Jędrzejczyk.

"Mała" miała szansę występu dla Rizin FF czy PLMMA. Biła się też w formule K-1 podczas wydarzeń organizacji Fight Exclusive Night czy Ladies Fight Night.

Juśkiewicz wygrała dwa poprzednie starcia. Pokonała Julię Saczkow i Alyssę Krahn. W klatce nie pojawiała się jednak od maja 2018 roku.

Teraz już wiemy, kto będzie rywalką utalentowanej wojowniczki. To Karolina Wójcik.

"Polish Assassin" swoją karierę rozpoczęła poza granicami Polski. Walczyła dla EFC Worldwide, Brave CF i dla innych lokalnych promotorów. Z ośmiu walk zawodowych triumfowała w sześciu.

W walce wieczoru KSW 55 o pas wagi średniej zmierzą się Scott Askham i Mamed Chalidow. Gala odbędzie się 10 października w jeszcze nieogłoszonym miejscu.

Zobacz także:
-> MMA. KSW 55. Szymon Kołecki kontuzjowany. Walka z Łukaszem Jurkowskim przełożona
-> MMA. UFC. Jan Błachowicz: Wiem, że w przyszłości zmierzę się z Jonem Jonesem
-> MMA. FEN 30. Francuz Mathieu Grondin rywalem Wojciecha Janusza
-> MMA. UFC 253. KSW opublikowało pierwsze walki Jana Błachowicza w MMA (wideo)

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): co za występ na KSW 54! Nowa gwiazda?
Kto wygra walkę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×