MMA. UFC 254. Chabib Nurmagomiedow zakończył karierę. Piękne słowa Conora McGregora

Zdjęcie okładkowe artykułu: AFP / Michael Reaves / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Na zdjęciu: Conor McGregor
AFP / Michael Reaves / GETTY IMAGES NORTH AMERICA / Na zdjęciu: Conor McGregor
zdjęcie autora artykułu

Chabib Nurmagomiedow zszokował świat MMA. Tuż po wygranej walce z Justinem Gaethje ogłosił zakończenie kariery. Piękne słowa skierował do niego Conor McGregor.

W tym artykule dowiesz się o:

"Orzeł" z Dagestanu pozostał niepokonany. Podczas sobotniej gali UFC 254 Chabib Nurmagomiedow udusił do nieprzytomności Justina Gaethje. Tym samym wygrał przez poddanie.

Dla Nurmagomiedowa to była 29. wygrana w karierze i - jak się okazało - ostatnia. Tuż po zakończeniu pojedynku ogłosił, że nie będzie już walczył.

Decyzja ma związek ze śmiercią jego ojca - Abdulmanapa, który w lipcu zmarł po zakażeniu koronawirusem. Nurmagomiedow zdradził, że obiecał to swojej matce.

Do decyzji Rosjanina odniósł się w mediach społecznościowych Conor McGregor. Obaj walczyli ze sobą w 2018 roku. Wówczas w czwartej rundzie wygrał Nurmagomiedow przez poddanie.

"Dobry występ, Chabib. Będę kontynuował. Szacunek i kondolencje dla twojego ojca raz jeszcze. Dla ciebie i rodziny. Z poważaniem, McGregorowie" - napisał "The Notorius".

Czytaj także: - Wołkow - Harris. Udane urodziny Rosjanina. Nokaut w drugiej rundziePotężny nokaut na UFC 254. Debiutant wygrał w... 18 sekund (wideo)

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (highlights): nie tylko Mamed, niesamowity nokaut KSW 55!

Źródło artykułu: