MMA. ACA 114. Powrót Jakuba Kowalewicza po długiej przerwie. Polak poznał rywala

Kolejny talent z WCA Fight Team Warszawa dołącza do grona Polaków zakontraktowanych przez organizację ACA. Jakub Kowalewicz po długiej przerwie wejdzie do klatki już 26 listopada. Rywalem Polaka będzie zawodnik z Niemiec, Atilla Korkmaz.

Waldemar Ossowski
Jakub Kowalewicz 26 listopada zadebiutuje w organizacji ACA Materiały prasowe / Jakub Kowalewicz 26 listopada zadebiutuje w organizacji ACA
Jakub Kowalewicz (9-4) wraca po blisko 2,5 rocznej przerwie. Polak swój ostatni zawodowy pojedynek stoczył w marcu 2018 roku, walcząc o pas mistrzowski Brave CF kategorii piórkowej. Zawodnik WCA Team kontraktem podpisanym z ACA pochwalił się na początku października, a już w listopadzie zadebiutuje w klatce rosyjskiej organizacji podczas gali w Łodzi.

Rywalem Polaka będzie zawodnik z Niemiec, Atilla "The Fearless" Korkmaz (10-5). Zawodnik jest już znany polskiej publiczności. Rok temu walczył na gali ACA 101 w Warszawie. Decyzją sędziów przegrał pojedynek ulegając mocnemu przeciwnikowi ze Stanów Zjednoczonych.

Gala Absolute Championship Akhmat 114 odbędzie się już 26 listopada. W walce wieczoru Daniel Omielańczuk i Tony Johnson zmierzą się o pas mistrzowski kategorii ciężkiej. Transmisja gali będzie dostępna wyłączenie w systemie PPV.

KARTA WALK ACA 114

Walka wieczoru
Daniel Omielańczuk (24-9-1) vs Tony Johnson (13-5-1)

Pozostałe:
Rafał Haratyk (13-3-2) vs Nikola Dipczikow (19-7)
Bartosz Leśko (9-1-2) vs Mattia Schiavolin (15-3-3)
Jakub Kowalewicz (9-4) vs Atilla Korkmaz (10-5)
Adam Pałasz (5-1) vs Wojciech Buliński (15-2)
Vazha Tsiptauri (9-1-1-) vs Tomas Deak (20-10-1)

Chabib Nurmagomiedow udusił rywala do nieprzytomności i ogłosił zakończenie kariery!

Czy Jakub Kowalewicz udanie zadebiutuje w ACA?