MMA. ACA 114. Karta wstępna. Poddania, nokauty i decyzje. Emocjonująco w Łodzi

W łódzkim Hotelu Hilton trwa gala ACA 114. Karta wstępna dostarczyła kibicom spore emocje. Były nokauty, poddania i wyrównane starcia.

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Kamil Oniszczuk Materiały prasowe / Piotr Duszczyk/boxingphotos.pl / Na zdjęciu: Kamil Oniszczuk
W walce otwarcia wydarzenia w Łodzi dobrze pokazał się Mikael Silander (20-7). "Koguci" zmierzył się z równie doświadczonym Tomasem Deakiem (20-11-1). Zwyciężył bardzo szybko, bo już po niespełna trzech minutach. Odniósł triumf przez duszenie gilotynowe.

Dłużej potrwało starcie Cory'ego Hendricksa (7-3) z Carlosem Eduardem (19-7). Amerykanin zwyciężył dopiero przez jednogłośną decyzję.

Świetnie zaprezentował się Raul Tutarauli (26-5). Gruzin w zaledwie 14. sekundzie starcia znokautował po uderzeniu kolanem Dragoljuba Stanojevicia (11-8)!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Tyson Fury trenował na worku i nagle... Zobacz, co tam się wydarzyło!

W głównym starciu początkowej części ACA 114 zmierzyli się Daniel James (10-5-1) i Michal Martinek (8-2). Amerykanin był w tej konfrontacji lepszym "ciężkim" i odniósł triumf przez TKO w rundzie drugiej.

Poza tym w karcie wstępnej występowali Polacy. Adam Pałasz (7-3) znokautował Olegsa Jemeljanovsa (10-3), Kamil Oniszczuk (8-1) w ten sam sposób pokonał Krystiana Bielskiego (6-3), Łukasz Kopera (10-4) wypunktował Michaela Rirscha (9-3-1), a Jakub Kowalewicz (9-5) przegrał taką metodą z Attilą Korkmazem (11-5).

W karcie walk gali ACA 114 znaleźli się reprezentanci Polski, w tym Rafał Haratyk czy Bartosz Leśko. W głównym pojedynku wieczoru o pas wagi ciężkiej z Tonym Johnsonem zmierzy się Daniel Omielańczuk. Wydarzenie w systemie PPV można oglądać w serwisie WP Pilot.

Zobacz także:
-> MMA. Piotr Strus czeka na rewanż z Rafałem Haratykiem. "Ostatnia porażka to wypadek przy pracy. Chcę zmyć tę plamę"
-> MMA. FEN stworzyło ranking zawodników. Sprawdź, kto jest blisko walki o pas
-> MMA. KSW 57. Albert Odzimkowski przywita debiutanta z Niemiec

Czy lubisz oglądać gale ACA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×