MMA. KSW 57. Philip de Fries - Michał Kita. Zapowiedź walki [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Philip De Fries
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Philip De Fries
zdjęcie autora artykułu

W walce wieczoru gali KSW 57 zmierzą się Philip de Fries i Michał Kita, a stawką ich pojedynku będzie pas mistrzowski KSW w wadze ciężkiej. Obejrzyj zapowiedź!

W tym artykule dowiesz się o:

"Masakra" otrzymał walkę o tytuł po udanym rewanżu z Michałem Andryszakiem na sierpniowym KSW 54. Michał Kita znokautował "Longera" w pierwszej rundzie. Wcześniej, w 37 sekund, weteran polskiego MMA rozprawił się z Igorem Pokrajacem.

Philip de Fries na KSW 57 stanie do czwartej obrony mistrzowskiego pasa w kategorii ciężkiej. Anglik w ostatniej walce pokonał na punkty Luisa Henriquego. Wcześniej jego wyższość musieli uznać Tomasz Narkun, Karol Bedorf i wspomniany Andryszak.

Starcie będzie jedną z głównych walk wieczoru gali KSW 57, która odbędzie się 19 grudnia. Poza tym w karcie starć znaleźli się między innymi Borys Mańkowski, Tomasz Drwal czy Artur Sowiński. Wydarzenie transmitowane będzie w PPV.

Zobacz zapowiedź walki:

Zobacz także: -> MMA. KSW. Sebastian Przybysz zawalczy o tytuł w 2021 roku. "Pas będzie w Polsce" -> To byłby hit: Przemysław Saleta vs Andrzej Gołota. "Nie mówię nie" -> Boks. Ewa Piątkowska może zamienić ring na klatkę. Była mistrzyni chce przejść do MMA

Źródło artykułu: