MMA. KSW. Sebastian Przybysz zawalczy o tytuł w 2021 roku. "Pas będzie w Polsce"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Sebastian Przybysz
Materiały prasowe / KSW / Na zdjęciu: Sebastian Przybysz
zdjęcie autora artykułu

Sebastian Przybysz miał być rywalem mistrza KSW w wadze koguciej, Antuna Racicia, na najbliższej gali 19 grudnia. Z powodu zakażenia koronawirusem Polak musiał zrezygnować z wielkiej szansy. Otrzyma ją jednak w 2021 roku.

W tym artykule dowiesz się o:

W miejsce Przybysza do walki mistrzowskiej wszedł Brazylijczyk Bruno Augusto dos Santos. Brazylijczyk na KSW 57 zadebiutuje w największej organizacji MMA w Europie (czytaj więcej >>>).

"Niestety z powodu choroby musiałem wycofać się z walki o pas. Powoli wracam do formy, ale wciąż daleko do takiej na pięć mocnych rund. Cieszę się jedynie, że KSW obiecało mi walkę o pas ze zwycięzca walki Racić vs Santos. Ze swojej strony obiecuję, że nie zmarnuje tej okazji i wyjdę przygotowany na mocny pojedynek. Pas będzie w Polsce!" - napisał Sebastian Przybysz.

"Sebić" liczy, że 19 grudnia Antun Racić obroni pas w kategorii koguciej i dojdzie do rewanżowej walki między nim a Chorwatem. "Killer" z Dubrownika pokonał zawodnika Mighty Bulls Gdynia na KSW 46.

Przybysz dla organizacji KSW walczy od 2018 roku i wygrał w niej 4 z 5 pojedynków. Jego wyższość musieli uznać kolejno Dawid Gralka, Bogdan Barbu, Lemmy Krusić i Jakub Wikłacz.

Czytaj także: Anthony Joshua chce ratować boks. Mówi o kolejnej wielkiej walce Koronawirus. Krzysztof Głowacki zakażony. Jego mistrzowska walka odwołana!

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce" (on tour). FEN 31. Jóźwiak zadowolony z walki Borowskiego z "Trybsonem". "Zrobili show!"

Źródło artykułu: