MMA. UFC on ABC 1. Li Jingliang posłał na deski Santiaga Ponzinibbia. Potężny sierpowy

Pierwsza gala UFC w roku 2021 dostarczyła ogromnych emocji. Li Jingliang (18-6) popisał się podczas niej potężnym nokautem. Pokonał Santiaga Ponzinibbia (27-4).

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Li Jingliang Getty Images / Louis Grasse / Na zdjęciu: Li Jingliang
Do oktagonu Chińczyk powrócił po ubiegłorocznej porażce z Neilem Magnym. Wcześniej "The Leech" pokonywał w UFC między innymi Elizeu Zaleskiego, Davida Zawadę i Franka Camacho.

Po dłuższej przerwie z MMA w klatce zameldował się Santiago Ponzinibbio. Argentyńczyk nie występował od listopada 2018. Jego karierę zahamowały kontuzje. Wcześniej w oktagonie był fenomenalny - wygrał osiem pojedynków z rzędu. Odprawił takich zawodników jak Mike Perry, Gunnar Nelson i Court McGee.

Okazało się, że "Gente Boa" musi jeszcze popracować, aby wrócić do formy. Zawodnik z Ameryki Południowej padł na deski po potężnym sierpowym Li Jinglianga. Został trafiony potężnym sierpowym!

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tego talentu Chalidowa nie znaliśmy. Co za umiejętności!

Gala UFC on ABC 1 uchodzi za swego rodzaju historyczną, ponieważ jest pierwszą zorganizowaną w ramach współpracy Ultimate Fighting Championship z American Broadcasting Company. W Stanach Zjednoczonych karta główna imprezy była transmitowana przez kanał ABC.

W karcie wstępnej gali wystąpił Polak, David Zawada. "Sagat" po wyrównanej walce przegrał przez niejednogłośną decyzję z Ramazanem Emiejewem.

Zobacz także:
-> Boks. Ewa Brodnicka wróci do ringu 13 marca w Dzierżoniowie
-> MMA. KSW 58. Michał Michalski zmierzy się z Aleksandrem Rakasem
-> MMA. UFC on ABC 1. David Zawada przegrał z Ramazanem Emiejewem. Było blisko

Czy Ponzinibbio wróci do dawnej formy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×