MMA. Królewskie powitanie Conora McGregora w Abu Zabi. "Moja wyspa"

Conor McGregor dotarł już do Abu Zabi, gdzie 23 stycznia zawalczy w głównym pojedynku gali UFC 257. Gwieździe MMA zgotowano królewskie powitanie i zadbano o to, by w hotelu czuł się jak u siebie w domu.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Conor McGregor przybył do Abu Zabi na UFC 257 YouTube / Conor McGregor przybył do Abu Zabi na UFC 257
McGregor na UFC 257 zmierzy się z Dustinem Poirierem. Będzie to rewanż za starcie sprzed sześciu lat, które wygrał Irlandczyk. Zwycięzca nadchodzącej walki powinien otrzymać szansę rywalizacji o tytuł w kategorii lekkiej.

Conor McGregor do Abu Zabi przybył z całą rodziną. Zabrał ze sobą swoją partnerkę Dee Devlin oraz dwójkę dzieci. "Notorious" do hotelu na wyspie Yas dotarł luksusowym jachtem, a następnie przesiadł się do limuzyny. Przed hotelem został powitany przez przedstawicieli amerykańskiej organizacji.

Jeszcze większa niespodzianka spotkała rodzinę McGregora w ich rezydencji. Tam czekały na nich m.in. balony, zdjęcia rodzinne i specjalne miejsce przeznaczone dla treningu. Nic więc dziwnego, że gwiazdor UFC napisał chwilę później na Instagramie: "Moja wyspa".

Przybycie McGregora na Yas Island można zobaczyć od 05:35 filmu:

Transmisję z gali UFC 257 przeprowadzi Polsat Sport. W Abu Zabi zawalczy m.in. Marcin Prachnio, który zmierzy się z Khalilem Rountree.

Czytaj także:
MMA. Karolina Kowalkiewicz zdradziła swoje plany. Dwa lata w MMA, potem macierzyństwo
MMA. Mariusz Pudzianowski cierpliwie czeka na kolejną walkę. Podał termin

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: tego talentu Chalidowa nie znaliśmy. Co za umiejętności!
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×