Zawodniczka KSW prosi o pomoc. Zbiera na zabieg

Sylwia Juśkiewicz prosi kibiców o wparcie. Zawodniczka MMA, która ostatnio związała się z KSW, musi przejść zabieg, by dalej kontynuować swoją karierę. "Mała" nie ukrywa, że jest w trudnej sytuacji materialnej.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Sylwia Juśkiewicz Materiały prasowe / FEN / Na zdjęciu: Sylwia Juśkiewicz
"Lata intensywnych treningów oraz walk w końcu przyniosły konsekwencje. Jedyną opcją, żebym mogła wrócić do sportu jest zabieg przecięcia więzadeł przy kciukach oraz podanie osocza bezpłytkowego do stawów śródręczno-nadgarstkowych. Bez tego nie ma mowy o normalnym funkcjonowaniu, a co dopiero o walkach. Zabieg kosztuje 5000 zł i powinien odbyć się 15.02. Niestety, moja obecna sytuacja nie pozwala mi samodzielnie pokryć kosztów zabiegu" - napisał na Facebooku zawodniczka z Łodzi, podając numer konta bankowego, na który można wpłacać pieniądze.

Sylwia Juśkiewicz to jedna z najbardziej doświadczonych wojowniczek w Polsce. W wieku 17 lat zadebiutowała w zawodowym MMA mierząc się z Joanną Jędrzejczyk, z którą przegrała na punkty. W latach 2015-2017 była twarzą organizacji Ladies Fight Night, wygrywając w niej wszystkie pojedynki.

10 października 2020 roku "Mała" zadebiutowała w KSW i przegrała z Karoliną Wójcik. Łącznie Juśkiewicz stoczyła w MMA 15 walk, z których 9 zwyciężyła.

"Będę niezmiernie wdzięczna i zobowiązana jeżeli ktoś z Was ma możliwość i chciałby mi pomóc zebrać niezbędną kwotę" - pisze.

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Szczegóły już znane
Nokaut roku?! Bejbulat Isajew ściął rywala z nóg [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Przejmujące słowa Joanny Jędrzejczyk. "Było mi wstyd jak wyglądałam"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×