MMA. FEN 34. Michał Piwowarski zmierzy się z Kacprem Miklaszem

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Michał Piwowarski i Kacpra Miklasza
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Michał Piwowarski i Kacpra Miklasza
zdjęcie autora artykułu

Michał Piwowarski (4-2) podejmie Kacpra Miklasza (0-1) podczas gali FEN 34. Wydarzenie odbędzie się 28 maja i dostępne będzie w systemie PPV. Limit tego pojedynku to 93 kilogramy.

Limit tego pojedynku to 93 kilogramy.

Michał Piwowarski ostatnim razem swoje umiejętności miał okazję zademonstrować podczas gali Babilon MMA 16, kiedy to wygrał w drugiej rundzie przez duszenie gilotyną z Filipem Toem. Wcześniej poddał Marcina Kalatę i również gilotyną rozprawił się z Marcinem Łuszczyńskim.

Wojownik Berserkers Team Szczecin w przeszłości stoczył znakomity, choć przegrany bój z Łukaszem Brzeskim. "Piwko" 28 maja zadebiutuje pod szyldem FEN.

ZOBACZ WIDEO: Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC po fatalnej kontuzji. "To nie będzie pożegnalna walka"

Kacper Miklasz miał okazję już walczyć na FEN przed niepełna rokiem podczas gali FEN 29, kiedy to przegrał z Pawłem Biernatem. Wojownik z Ełku w 2020 roku został finalistą pierwszej edycji turnieju na gołe pięści Wotore.

W decydującej rozgrywce uległ dopiero doświadczonemu i utytułowanemu Michałowi Pasternakowi. Pochodzący z Mazur zawodnik na amatorstwie stoczył dziesięć pojedynków, z których dziewięć wygrał - wszystkie przed czasem.

Gala FEN 34: Lotos Fight Night odbędzie się 28 maja. Bohaterem walki wieczoru będzie Taylor Lapilus (16-3). Wydarzenie obejrzeć można będzie w systemie PPV.

Ponadto podczas imprezy odbędzie się rewanżowe starcie pomiędzy Pawłem "Trybsonem" Trybałą (7-3) a Łukaszem Borowskim (4-9).

Zobacz także: -> Sensacja w walce wieczoru PFL 1! Były mistrz UFC zatrzymany -> Piekielny nokaut. Zawodnik otrzymał cios, kiedy wstawał z desek -> Hit ogłoszony! Mariusz Pudzianowski poznał rywala na KSW 61

Źródło artykułu: