Polska siła! Zobacz, jak nokautuje Krzysztof Jotko przed kolejną walką w UFC [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Krzysztof Jotko efektownie znokautował Tamdana McCrory'ego
Twitter / Krzysztof Jotko efektownie znokautował Tamdana McCrory'ego
zdjęcie autora artykułu

Krzysztof Jotko w nocy z soboty na niedzielę zmierzy się z Seanem Stricklandem na gali UFC Vegas 25. Polak będzie chciał przypomnieć kibicom o legendarnej polskiej sile. W przeszłości o mocy uderzeń zawodnika z Ornety przekonał się Tamdan McCrory.

W tym artykule dowiesz się o:

Dla Jotki pojedynek ze Stricklandem będzie niezwykle istotny. Jeśli wygra, to powróci do czołowej "15" rankingu kategorii średniej Ultimate Fighting Championship.

31-latek pochodzący z Ornety stoczy już czternastą walkę dla największej organizacji MMA na świecie. Do UFC dołączył w 2013 roku. W przeszłości Jotko był notowany nawet na ósmej pozycji w wadze średniej - po zwycięstwie nad Thalesem Leitesem w 2016 roku.

Krzysztof Jotko wygrał w UFC aż dziewięć pojedynków. Do tej pory jednak tylko raz udało mu się znokautować rywala. W czerwcu 2016 roku po niespełna minucie walki Polak zwalił z nóg Tamdana McCrory'ego. Z okazji zbliżającego się pojedynku w Las Vegas amerykańska organizacja przypomniała ten wyczyn.

Zobacz nokaut:

Gala UFC Vegas 25 z walką Jotko - Strickland będzie transmitowana w nocy z soboty na niedzielę od 4.00 w Polsacie Sport.

Zobacz także: KSW 60. Boli od samego patrzenia. Zobacz, jak "Złoty Chłopiec" zdobył pas [WIDEO] KSW 60. De Fries brutalnie rozbił poprzedniego Polaka! Sędzia musiał to przerwać [WIDEO]

ZOBACZ WIDEO: Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC po fatalnej kontuzji. "To nie będzie pożegnalna walka"

Źródło artykułu: