UFC 262. Koszmar! Złamana ręka byłego rywala Błachowicza. Słychać było trzask [WIDEO]

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / Ronaldo Souza doznał fatalnej kontuzji na UFC 262
Twitter / Ronaldo Souza doznał fatalnej kontuzji na UFC 262
zdjęcie autora artykułu

Ronaldo Souzę czeka dłuższa przerwa od MMA. Brazylijczyk na UFC 262 doznał złamania ręki, po tym jak nie odklepał poddania ze strony Andre Muniza. Kibice zasiadający w hali w Houston usłyszeli przeraźliwy trzask.

W tym artykule dowiesz się o:

Starcie dwóch Brazylijczyków było główną atrakcją karty wstępnej UFC 262. Wirtuozi brazylijskiego jiu jitsu nie zamierzali długo walczyć w stójce i pojedynek szybko przeniósł się do parteru.

Muniz zaszedł za plecy Souzy, wyciągnął jego rękę do balachy i... kość strzeliła. "Sergipano" szybko puścił dźwignię, sędzia przerwał walkę, szybko wzywając pomoc medyczną.

Andre Muniz nadal jest niepokonany w UFC. Pogromca Bartosza Fabińskiego po wygranej z rodakiem zapowiedział atak na czołówkę kategorii średniej.

Z kolei 41-letni Ronaldo Souza przegrał czwarty pojedynek z rzędu w UFC. Dla doświadczonego "Jacare" może to oznaczać zwolnienie z największej organizacji MMA na świecie. W listopadzie 2019 roku pokonał go Jan Błachowicz.

Zobacz:

Czytaj także: Potworne kolano! Zobacz sensacyjne zakończenie walki wieczoru Armia Fight Night [WIDEO] Znowu to zrobił. Jeden cios zaważył w walce Alvareza z Saundersem

ZOBACZ WIDEO: Joanna Jędrzejczyk o Janie Błachowiczu: Sukces rodzi sukces

Źródło artykułu: