MMA. FEN 34. Michał Piwowarski poddał Kacpra Miklasza w walce otwarcia

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Na zdjęciu: Michał Piwowarski i Kacpra Miklasza
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Michał Piwowarski i Kacpra Miklasza
zdjęcie autora artykułu

Michał Piwowarski (5-2) już w pierwszej rundzie pokonał Kacpra Miklasza (0-2) na gali FEN 34 w Warszawie. Pojedynek zakończył się poddaniem.

Limit tego pojedynku to 93 kilogramy.

Michał Piwowarski ostatnim razem swoje umiejętności miał okazję zademonstrować podczas gali Babilon MMA 16, kiedy to wygrał w drugiej rundzie przez duszenie gilotyną z Filipem Toem. Wcześniej poddał Marcina Kalatę i również gilotyną rozprawił się z Marcinem Łuszczyńskim.

Kacper Miklasz miał okazję już walczyć na FEN przed niepełna rokiem podczas gali FEN 29, kiedy to przegrał z Pawłem Biernatem. Wojownik z Ełku w 2020 roku został finalistą pierwszej edycji turnieju na gołe pięści Wotore.

ZOBACZ WIDEO: Mariusz Grabowski podsumował galę Tymex Boxing Night 17. "Żałuję, że Damianowi nie wyszło"

W decydującej rozgrywce uległ dopiero doświadczonemu i utytułowanemu Michałowi Pasternakowi. Pochodzący z Mazur zawodnik na amatorstwie stoczył dziesięć pojedynków, z których dziewięć wygrał, wszystkie przed czasem.

"Piwko" rozpoczął pojedynek od niskich kopnięć. Po 20 sekundach obalił rywala. Tam pracował uderzeniami. W końcu zapiął duszenie trójkątne rękoma, po tym jak obszedł rywala z boku. Odniósł bardzo szybki i efektowny triumf!

W walce wieczoru gali FEN 34 zmierzą się Paweł "Trybson" Trybała i Łukasz "Boroś" Borowski.

Zobacz także: -> FEN 34. Sędzia musiał to przerwać! Zobacz pierwszą walkę "Trybsona" z Borowskim [WIDEO] -> FEN 34. Iskrzy przed walką Trybała - Borowski. "Trybson" dostał prezent od rywala -> FEN 34. Paweł Trybała - Łukasz Borowski 2. Bukmacherzy mają wyraźnego faworyta

Źródło artykułu: