"Mnóstwo wyrzeczeń". Pudzianowski wie, ile kosztowała go walka z "Jurasem"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki/kswmmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski
Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki/kswmmma.com / Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski i Łukasz Jurkowski
zdjęcie autora artykułu

Wygrana z Łukaszem Jurkowskim jest jedną z najcenniejszych w karierze MMA Mariusza Pudzianowskiego. Były mistrz świata strongmanów przyznał, jak dużo poświęcił przed tym pojedynkiem.

W tym artykule dowiesz się o:

Pudzianowski na KSW 61 w Ergo Arenie rozbił Jurkowskiego ciosami w trzeciej rundzie. Pojedynek wieczoru wzbudził wiele emocji, ale w dużej mierze był pod kontrolą faworyzowanego 44-latka z Białej Rawskiej.

"Nic nigdy łatwo i lekko nie przychodzi!! Praca, obowiązki życia codziennego plus treningi kosztowały mnie mnóstwo wyrzeczeń. SAMO SIĘ NIC NIE ZROBIŁO!" - napisał na Facebooku Mariusz Pudzianowski.

"Pudzian" zbliża się do końca swojej kariery w MMA, którą rozpoczął w 2009 roku od wygranej z Marcinem Najmanem. Od tego czasu stoczył 23 pojedynki - 15 wygrał, 7 przegrał, a 1 został uznany za nierozstrzygnięty.

Pięciokrotny mistrz świata strongmanów w Ergo Arenie wygrał trzecią walkę z rzędu. Wcześniej, również przed czasem, rozprawił się z Nikolą Milanoviciem i Erko Junem.

Czytaj także: UFC Vegas 28. Zrobił to kolejny raz! Marcin Tybura przetrwał kryzys i znokautował rywala KSW 61. Charakter nie wystarczył. "Pudzian" rozbił "Jurasa"!

ZOBACZ WIDEO: KSW 61. Łukasz "Juras" Jurkowski: Chciałem, żeby to była walka wieczoru nie tylko z nazwy

Źródło artykułu: