"Joker" odchodzi z KSW. "Nie udało nam się znaleźć wspólnego języka"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki/KSW / Na zdjęciu: Aleksandar Ilić
Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki/KSW / Na zdjęciu: Aleksandar Ilić
zdjęcie autora artykułu

Aleksandar Ilić nie jest już zawodnikiem KSW. "Joker" w swoich mediach społecznościowych poinformował o zakończeniu przygody z polską organizacją. Jaki był powód rozstania?

W tym artykule dowiesz się o:

Ilić wszedł do KSW w imponującym stylu. W debiucie, w marcu 2019 roku, ciężko znokautował Damiana Janikowskiego i pokazał, że jest w stanie namieszać w kategorii średniej.

W kolejnych walkach Serb przegrał z Cezarym Kęsikiem i Michałem Materlą, ale przerwał złą passę w kwietniu tego roku, nokautując Adriana Dudka. Jak się okazało występ na KSW 60 był ostatnim w wykonaniu "Jokera" w Konfrontacji Sztuk Walki.

"Chciałbym podziękować mojemu menadżerowi za wsparcie i szansę walk w najlepszej europejskiej organizacji KSW. Nie udało nam się znaleźć wspólnego języka i przedłużyć kontraktu na kolejną walkę w KSW [...] Chcę podziękować właścicielom i matchmakerowi KSW za szansę. Miałem niezwykłe chwile w tamtej organizacji, to był dla mnie zaszczyt wejść do klatki KSW i walczyć przed polskimi i bałkańskimi fanami" - napisał Aleksandar Ilić na Facebooku.

Kolejna gala KSW odbędzie się we wrześniu. W walce wieczoru Roberto Soldić zmierzy się z Patrikiem Kinclem w obronie mistrzowskiego pasa w kategorii półśredniej.

Czytaj także:

> WOW! Mateusz Gamrot wygrywa w świetnym stylu! Weteran UFC nie miał szans > Udusił rywala, wygrał i... był niezadowolony. Lom-Ali Eskijew wysoko postawił poprzeczkę

ZOBACZ WIDEO: Makabryczny nokaut w Rosji! Zawodnik zawisł na siatce

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)