Ta walka może skraść show na KSW 64. "Zapamięta moje nazwisko" [WIDEO]

Michał Pietrzak będzie chciał pomścić dwóch Polaków, którzy poczuli moc "Cichego Zabójcy" z Dagestanu. Jego pojedynek z Szamilem Musajewem zapowiada się ekscytująco. Zwycięzca tego starcia dostanie szansę zdobycia pasa KSW.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Szamil Musajew zmierzy się z Michałem Pietrzakiem na KSW 64 Materiały prasowe / Szamil Musajew zmierzy się z Michałem Pietrzakiem na KSW 64
- To będzie topowa walka w kategorii półśredniej w Europie - powiedział jeden ze współwłaścicieli organizacji KSW, Martin Lewandowski.

Szamil Musajew jest niepokonany w MMA. 27-latek legitymuje się rekordem 14 zwycięstw. W pokonanym polu zostawił m.in. Huberta Szymajdę i Grzegorza Szulakowskiego. W ostatnim pojedynku na styczniowej gali KSW 58 pokonał Urosa Jurisicia.

- Jest bardzo mocnym zawodnikiem, jest takim zimnym draniem. Jest takim przeciwnikiem, że przez całe 15 minut trzeba być czujnym [...] Zapamięta moje nazwisko - zapowiada Michał Pietrzak.

Utytułowany polski zapaśnik wygrał dwie z trzech walk dla KSW. W debiucie postawił się mistrzowi - Roberto Soldiciowi i przegrał dopiero na punkty. Następnie pokonał Kamila Szymuszowskiego i Krystiana Kaszubowskiego.

Zapowiedź walki:

Gala KSW 64 będzie transmitowana w systemie PPV. Szczegółową relację z wydarzenia przeprowadzą WP SportoweFakty.

Zobacz także:
Adam Kownacki się tłumaczy. Dlatego uderzał poniżej pasa
Trener Kownackiego załamany. "Nie robił nic nad czym pracowaliśmy"

ZOBACZ WIDEO: "Klatka po klatce". Rębecki lepszy od Gamrota i Helda? "Powiedziałem to w euforii. To nasza największa perełka"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×