Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Co tam się stało! Kossakowski wymierzył cios Kapeli podczas konferencji!

Jaś Kapela spoliczkowany! Gorąco było podczas konferencji przed premierową galą Prime MMA! Ciśnienia nie wytrzymał Ziemowit Kossakowski, który zaatakował swojego rywala.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
moment spięcia Kapeli i Kossakowskiego YouTube / Na zdjęciu: moment spięcia Kapeli i Kossakowskiego
Pomiędzy tymi panami iskrzy od dawna. Teraz doszło do pierwszego starcia twarzą w twarz i się zaczęło.

- Chciałeś proch, to masz proch - wypalił Jaś Kapela, który obsypał Ziemowita Kossakowskiego brokatem. Rywal nie pozostał mu dłużny i go... spoliczkował!

Skończyło się na tym, że obu panów musieli rozdzielić ochroniarze. Gdyby nie to, do starcia zamiast w oktagonie mogłoby dojść już podczas wtorkowej konferencji.

- Będziesz leżał w klatce - odgrażał się Kossakowski. - To anielski pył, który zmieni cię w lewaka, tak, że będziesz s*** tęczą - odpowiedział mu Kapela.

Obaj już dawno chcieli staną do walki. Wydawało się, że do starcia dojdzie już w 2021 roku, ale finalnie zaplanowano ją na 19 lutego 2022 roku. Wtedy to - w łódzkiej Atlas Arenie - odbędzie się pierwsza gala Prime Show MMA.

Skąd takie animozje pomiędzy zainteresowanymi? Kapela jest lewicowym aktywistą.  Kossakowski to z kolei prawicowy dziennikarz, który niegdyś związany był z TVP Info.

Warto dodać, że włodarzem nowej organizacji jest Kasjusz "Don Kasjo" Życiński, czyli do niedawna jedna z największych gwiazd Fame MMA. - Z Fame MMA łączą mnie dalej wspomnienia. Jakby chciałem zrobić coś nowego - stwierdził na konferencji.

Zobacz także:
"To było ostatnie ostrzeżenie". Tak mistrz świata musiał zmienić swoje życie
Sensacyjny zwrot ws. walki Tomasza Adamka

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Hardkorowy Koksu poszedł na siłkę. "Jest pompa, jest moc!"
Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (15)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×