KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Marcin Możdżonek wystosował apel do burmistrza Wielunia. Mocne słowa o gali Najmana

Wieluń ma być gospodarzem gali Marcina Najmana MMA-VIP. Natychmiastowo ruszyła lawina krytyki na władze miasta. Teraz głos w sprawie zabrał Marcin Możdżonek, który zaproponował ciekawe rozwiązanie.

Krzysztof Kaczmarczyk
Krzysztof Kaczmarczyk
Marcin Najman WP SportoweFakty / Tomasz Kudala / Na zdjęciu: Marcin Najman
MMA-VIP wzbudza ogromne kontrowersje od momentu, gdy poinformowano, że jedną z twarzy tego freak-show jest gangster o pseudonimie "Słowik".

Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa podszedł do tematu jednak zupełnie odmiennie. Dlaczego zdecydował się przystać na ofertę Marcina Najmana?

- Po odbyciu kary każdy ma prawo wrócić do społeczeństwa. Nigdzie, ale to nigdzie w KRS nie znalazłem nazwiska Zielińskiego. Wielkim nadużyciem jest więc mówienie, że miasto współpracuje z byłym gangsterem - powiedział "Gazecie Wyborczej".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: ten to ma życie! Majdan pochwalił się zdjęciami z Tajlandii

W jego opinii na gali zyska miasto, jego mieszkańcy oraz hotele czy restauracje, a wszystko podsumował, że "kontrowersje wokół tej imprezy to jak burza w szklance wody".

Na takie słowa zdecydował się zareagować Marcin Możdżonek. Siatkarz - mistrz świata z 2014 roku - wyszedł z ciekawą inicjatywą dla Okrasy. Zaproponował coś w zamian "pato-widowiska", jak nazwał galę MMA-VIP.

"Panie burmistrzu Wielunia Pawle Okraso. Jeśli zrezygnuje Pan z organizacji pato-widowiska, sygnowanego twarzą brutalnego gangstera i Najmana, to przyjadę, wraz z moją fundacją i zorganizujemy za darmo trening i turniej siatkarski dla dzieci" - napisał w mediach społecznościowych.

Zobacz także:
Ostra reakcja polityków po decyzji Marcina Najmana. "Idiotyczny pomysł"
Oburzenie po ogłoszeniu przez Najmana miejsca gali

Polub Sporty Walki na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (7)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×