45 lat i nadal sieje postrach. Zobacz, jak Yoel Romero zatrzymał rywala [WIDEO]

Yoel Romero (14-6) wreszcie zwycięski. "Żołnierz Boga" z Kuby przerwał serię czterech porażek z rzędu. Na gali Bellator 280 w Paryżu była gwiazda UFC znokautowała w ostatniej sekundzie walki Alexa Polizziego.

Waldemar Ossowski
Yoel Romero pokonał przed czasem Alexa Polizziego Twitter / Yoel Romero pokonał przed czasem Alexa Polizziego
Romero kontrolował pojedynek z Amerykaninem. 45-latek był skuteczniejszy w stójce, jego ciosy siały spustoszenie na twarzy rywala.

W samej końcówce pojedynku Kubańczyk precyzyjnym lewym posłał przeciwnika na deski. Weteran UFC ruszył za ciosem i wstrząsnął Polizzim jeszcze mocnym podbródkowym, a sędzia przerwał bój na sekundę przed końcem walki.

Zobacz:

Yoel Romero przełamał się po czterech porażkach i odniósł pierwszy triumf w Bellatorze. "Żołnierz Boga" wygrał przez nokaut blisko 90 proc. swoich pojedynków.

W kolejnej walce Romero zmierzy się z Melvinem Manhoefem. Pojedynek odbędzie się na gali Bellatora w Dublinie, 23 września.