Kolejny Polak zadebiutuje w Bellatorze. Spotkał się oko w oko z rywalem

Maciej Różański (13-3) zmieścił się w limicie kategorii półciężkiej przed walką z Lee Chadwickiem (27-15-1) na gali Bellator 281 w Londynie. Polak jest gotowy do debiutu w szeregach drugiej siły MMA na świecie.

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Maciej Różański 13 maja zadebiutuje w Bellatorze YouTube / Maciej Różański 13 maja zadebiutuje w Bellatorze
Różański wniósł na wagę 204,8 funta i okazał się lżejszy do Anglika, który zanotował 205,4 funta. Ich starcie w kategorii półciężkiej jest drugim co do kolejności w karcie walk londyńskiej gali.

Maciej Różański to mistrz organizacji EFM SHOW. W zawodowej karierze strażak ze Stargardu walczył też dla takich organizacji jak FEN, ACB czy Babilon MMA. "Spartan" większość zwycięstw odniósł przez poddanie.

Lee Chadwick posiada większe doświadczenie od Polaka. "Rzeźnik" z Liverpoolu walczy dla Bellatora od 2019 roku. Od tego czasu wygrał trzy z pięciu pojedynków. Ostatnio, w listopadzie 2021 roku, pokonał niejednogłośnie na punkty Arunasa Adriuskeviciusa.

W walce wieczoru gali Bellator 281, 13 maja w Londynie, Michael Page zmierzy się z Loganer Storley'em o tymczasowy pas mistrza wagi średniej. Transmisja z wydarzenia od 19:00 na stronie tvpsport.pl.

Zobacz ważenie:

Czytaj także:
Mariusz Pudzianowski wraca do klatki. Znamy terminy dwóch kolejnych gal KSW
Potworny nokaut w MMA! Zobacz, co wydarzyło się na gali w Londynie

ZOBACZ WIDEO: Brutalny nokaut. Cios idealny! "Skleił się z twarzą!"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×