Typowanie UFC 211: to będzie polska noc w Dallas, Jędrzejczyk i Jotko faworytami!

To będzie polska noc w Dallas - przewidujemy przed galą UFC 211. Krzysztof Jotko (19-1) i Joanna Jędrzejczyk (13-0) poradzą sobie ze swoimi rywalami?

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Polacy odgrywają coraz ważniejszą rolę w UFC

O gali

Śmiało można wskazać, że będzie to jedna z najciekawszych gal światowego potentata w roku 2017, a przede wszystkim z perspektywy polskiego fana. O emocje zadba duet Joanna Jędrzejczyk i Krzysztof Jotko.

"JJ" w kolejnej obronie pasa wagi słomkowej przyjdzie zmierzyć się z Jessicą Andrade. Brazylijka to groźna fighterka, jednak w roli zdecydowanej faworytki stawiana jest olsztynianka.

Trudniejsze wyzwanie czeka byłego podopiecznego Mirosława Oknińskiego. Zawodnik pochodzący z Ornety zmierzy się z Davidem Branchem. Mistrz World Series of Fighting w dwóch kategoriach powraca do Ultimate Fighting Championship jako wielka gwiazda, a ewentualny triumf może pozwolić Polakowi na wyraźne rozpędzenie swojej kariery.

Gala rozpocznie się o północy na UFC Fight Pass, zaś o 4:00 transmisja przeniesie się do pay per view i Extreme Sports Channel. Wtedy też zobaczymy walkę Jotki z Branchem. Około półtorej godziny później do oktagonu wyjdą Jędrzejczyk i Andrade. 

Na kolejnej stronie przeczytasz o starciu Krzysztofa Jotki. Naszym zdaniem to będzie jego wielki dzień. 

Czy Polacy wygrają na UFC 211?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Sporty Walki na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (0)