KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Bebenek chce powtórzyć sukces z Rajdu Polski

Bracia Bębenkowie chcą iść za ciosem. Po doskonałym występie w Mikołajkach załoga liczy, że możliwe jest zwycięstwo na kolejnej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Rajd Subaru ma być potwierdzeniem wysokiej formy zespołu Bębenek RallySport Team.

Paweł Świder
Paweł Świder

- W 4 Rajdzie Subaru będę chciał pokazać swoją dobrą dyspozycję – tak jednym zdaniem Michał Bębenek określił swoje oczekiwania przed zbliżającą się 5 Rundą RSMP.

- Po wygraniu najważniejszej imprezy rajdowej w naszym kraju, 65. Rajdu Polski uwierzyłem, że mogę nawiązać walkę o zwycięstwo. Atmosfera towarzysząca sukcesowi osiągniętemu w Mikołajkach bardzo mnie podbudowała i dała wiarę w swoje umiejętności. Wynik, który uzyskaliśmy w zaciętej walce na mazurskich szutrach dodał nam pewności siebie - powiedział kierowca.

Nie będzie to jednak proste. Na poprzednim rajdzie niewiele osób brało na poważnie myśl, że Bębenkowie są w stanie zagrozić czołówce. A jednak można było. Teraz już nie będzie takiego zaskoczenia. - Patrząc na listę startową wiem, że walka o wygraną w Rajdzie Subaru będzie dość trudna. Najbardziej obawiam się samochodów klasy S2000, które na odcinkach asfaltowych mają widoczną przewagę. Startując w tegorocznej edycji chcę jednak pokazać, że nasz sukces z poprzedniej rundy RSMP nie był tylko przypadkiem i jednorazową dyspozycją. Postaram się spełnić pokładane w nas nadzieje i nawiązać walkę o czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej rajdu.

Bębenek równie dobrze przygotowuje się do Rajdu Subaru, jak do Rajdu Polski. Przejechane kilometry testowe z pewnością zaprocentują na odcinkach specjalnych rajdu odbywającego się w okolicach Krakowa - Cała logistyka startu przygotowana jest bardzo starannie. Przed startem w 4 Rajdzie Subaru, przeprowadziłem kilka istotnych testów samochodu, sprawdzając jednocześnie możliwe ustawienia. Specyfika odcinków specjalnych w okolicach Łapanowa wymaga perfekcyjnego zestrojenia zawieszenia. Wierzę, że samochód przygotowany przez stajnie rajdową Zbyszka Steca nie zawiedzie mnie na oesach Rajdu Subaru - stwierdził kierowca z Bochni.

Sponsorami załogi w 4 Rajdzie Subaru są firmy: Tedex, GetinBank, BlachStal, Igloo, Imex, AQQ oraz Makton.

Polub Sporty Motorowe na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna/bebenek.pl
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×