Oktawia Nowacka: takiego powitania nie mogłam się spodziewać

- Takiego powitania na lotnisku nie mogłam się spodziewać. Byli dosłownie wszyscy! - napisała z radością na Facebooku brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w pięcioboju nowoczesnym Oktawia Nowacka, która w środę wróciła do kraju.

Michał Bugno
Michał Bugno
Oktawia Nowacka na podium Igrzysk Olimpijskich Rio2016 WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Oktawia Nowacka na podium Igrzysk Olimpijskich Rio2016

Podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro Oktawia Nowacka została brązową medalistką w pięcioboju nowoczesnym.

Polka od początku rozgrywek była liderką, ale straciła swoją przewagę w ostatniej konkurencji, biegu łączonym ze strzelaniem. Ostatecznie zakończyła rywalizację na trzecim miejscu.

W środę 25-latka została gorąco powitana na Lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

- Takiego powitania na lotnisku nie mogłam się spodziewać! Byli dosłownie wszyscy! Rodzice, chłopak, trenerzy, przyjaciele i znajomi, olbrzymia grupa ze Starogardu Gdańskiego z Panem Prezydentem na czele, delegacja z Wojskowego Zespołu Sportowego w Zegrzu, delegacja z Polskiego Związku Piecioboju Nowoczesnego, delegacja z Polskiego Komitetu Olipijskiego oraz inni fani pięcioboju! Dziękuję - napisała w piątek na Facebooku Oktawia Nowacka.

ZOBACZ WIDEO: Dwie Polki zachwyciły cały kraj. "To były łzy szczęścia i wzruszenia"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×