Bez niespodzianki w meczu "polskiej" grupy

W grupie B mistrzostw Europy do lat 17 zakończyła się 1. kolejka. Nie było niespodzianki w potyczce Holandii z Bułgarią. Gracze Oranje wygrali 3:1 i zostali wiceliderami.

Michał Piegza
piłkarze reprezentacji Holandii U-17 Getty Images / Rico Brouwer/Soccrates / Na zdjęciu: piłkarze reprezentacji Holandii U-17
Tylko przez dwadzieścia minut meczu grupy B mistrzostw Europy do lat 17 pachniało niespodzianką.

W meczu "polskiej" grupy Bułgaria w 10. minucie spotkania z Holandią objęła prowadzenie. Po dwudziestu minutach Oranje wyrównali.

Wszystko, co najważniejsze w meczu wydarzyło się po przerwie. Po godzinie gry Holandia wyszła na prowadzenie po golu Isaaca Babadiego. Wynik gry w doliczonym czasie ustalił Jason Van Duiven.

Przypomnijmy, że w pierwszym spotkaniu grupy B Polska przegrała z Francją 1:6. Awans do dalszych gier wywalczą dwie najlepsze drużyny. W czwartek Biało-Czerwoni zmierzą się z Holandią.

Bułgaria U-17 - Holandia U-17 1:3 (1:1) 1:0 - Georgiew 10' 1:1 - Misehouy 30' 1:2 - Babadi 60' 1:3 - Van Duiven 90+1'