Tylko bezradnie się patrzyli. Tak Polacy stracili pierwszego gola [WIDEO]

Reprezentacja Polski dość szybko straciła pierwszą bramkę w rewanżowym meczu z Belgią w ramach Ligi Narodów. W 16. minucie na listę strzelców wpisał się Michy Batshuayi.

Mateusz Domański
Gol dla Belgów podczas meczu z Polską Twitter / TVP Sport / Gol dla Belgów podczas meczu z Polską
Belgowie otworzyli wynik wtorkowego spotkania po ładnej akcji. Michy Batshuayi otrzymał świetne dośrodkowanie i precyzyjnym uderzeniem głową wprowadził piłkę do siatki.

Reprezentacja Belgii wywalczyła premierową bramkę w 16. minucie. Do przerwy więcej goli nie odnotowaliśmy.

W premierowej połowie starcia Polska - Belgia brakowało celnych uderzeń. Obie ekipy starały się atakować, lecz na niewiele się to zdawało.

Polacy trzykrotnie oddawali uderzenia, natomiast Belgowie próbowali pięć razy. Tylko jeden z tych strzałów był celny - ten, po którym rywale Biało-Czerwonych cieszyli się z gola.

W pierwszej odsłonie tego starcia zdecydowanie częściej piłką operowali belgijscy piłkarze (72-28 proc.).