Media: Mioduski podjął zaskakującą decyzję

Dariusz Mioduski zamierza pozbyć się udziałów w Legii Warszawa. "Fakt" donosi, że właściciel klubu otrzymał już pierwszą ofertę.

Rafał Szymański
Rafał Szymański
Dariusz Mioduski PAP / Piotr Nowak / Na zdjęciu: Dariusz Mioduski
Legia Warszawa zawiodła na całej linii w poprzednim sezonie PKO Ekstraklasy. W pewnym momencie stołeczna drużyna była zamieszana w walkę o utrzymanie, lecz ostatecznie uplasowała się na 10. miejscu w tabeli z dużą przewagą nad strefą spadkową.

Kibice uznali Dariusza Mioduskiego za winnego ostatnich niepowodzeń Legii. W ostatniej kolejce fani protestowali przy Łazienkowskiej i wywiesili transparenty przeciwko właścicielowi klubu - więcej TUTAJ.

Wygląda na to, że Mioduski już podjął decyzję. Jak poinformował dziennik "Fakt", 58-latek chce pozbyć się pakietu większościowego w warszawskiej Legii i odbył pierwsze rozmowy w tej sprawie.

Właściciel Legii negocjował z zagraniczną firmą, która działa na polskim rynku. Jego oczekiwania finansowe były jednak zbyt wysokie. Poszukiwania kupca trwają dalej. Działacz musi jednak obniżyć swoje wymagania.

Pięć lat temu Mioduski odkupił udziały w Legii od Bogusława Leśnodorskiego i Macieja Wandzla. Od tej pory zespół mocno obniżył loty. W lutym bieżącego roku Marcin Herra objął funkcję wiceprezesa zarządzającego.

Czytaj także:
Pierwsze słowa nowego trenera Górnika. "Dużo zmian jest niepotrzebnych"
Łukasz Trałka wraca do Lecha Poznań. Otrzymał nową rolę

ZOBACZ WIDEO: Spójrz na ten taniec Ronaldo. Nagranie niesie się po sieci
Czy Mioduski powinien sprzedać swoje udziały w Legii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×