Absurdalne sceny w ekstraklasie! Strzelił gola, a po chwili był w szoku

Emocjonalna huśtawka Tornike Gaprindashviliego miała miejsce w meczu PKO Ekstraklasy Piast Gliwice - Zagłębie Lubin. Gruziński napastnik przeszedł samego siebie!

Piotr Bobakowski
Czerwona kartka dla Tornike Gaprindaszwiliego Twitter / twitter.com/CANALPLUS_SPORT / Czerwona kartka dla Tornike Gaprindaszwiliego
Piast Gliwice przegrał na własnym stadionie z KGHM Zagłębiem Lubin (0:1, więcej TUTAJ) w meczu 3. kolejki PKO Ekstraklasy. Jedyny gol padł w 64. minucie. Jego autor - Tornike Gaprindaszwili - kilka minut później musiał opuścić boisko z powodu czerwonej kartki.

Gruzin po zdobyciu bramki zachował się nieodpowiedzialnie, wręcz głupio. W niegroźnej sytuacji - na środku boiska - ostro zaatakował Constantina Reinera, a sędzia Krzysztof Jakubik bez wahania wyrzucił go z boiska.

Wcześniej Gaprindaszwili wykazał się sprytem w polu karnym gospodarzy i po rzucie rożnym skierował piłkę do siatki obok stojącego na linii bramkowej Mosóra. Arbiter sprawdzał jeszcze czy zawodnik nie był na pozycji spalonej, ale ostatecznie gol został uznany.

"CO ZA HISTORIA! Najpierw gol, a parę sekund później czerwona kartka! Emocjonalna huśtawka Tornike Gaprindaszwiliego" - skomentowano na twitterowym profilu Canal+ Sport, na którym udostępniono wideo.