Kapitalna postawa Polaka w Pucharze Niemiec. Zobacz, w jaki sposób strzelił gola

Końcówka lipca to okres, w którym są już rozgrywane pierwsze mecze Pucharu Niemiec. W barwach Schalke O4 doskonale spisał się Marcin Kamiński. Polak zanotował przy swoim nazwisku gola i asystę. Zobacz strzał, po którym piłka zatrzepotała w siatce.

Dawid Franek
gol Marcina Kamińskiego Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: gol Marcina Kamińskiego
Schalke 04 pewnie wywiązało się ze swojego zadania i pokonało na wyjeździe czwartoligowy Bremer SV 5:0. Marcin Kamiński rozegrał bardzo dobre spotkanie i jak na środkowego obrońcę miał bardzo dobre statystyki w ofensywie.

Najpierw Kamiński asystował przy golu Dominicka Drexlera na 3:0, a w drugiej połowie sam wpisał się na listę strzelców.

W 83. minucie spotkania Schalke miało stały fragment gry. W polu karnym rywali najwyżej do dośrodkowania wyskoczył właśnie Kamiński i strzałem głową pokonał bramkarza Bremer SV. Golkiper gospodarzy miał niewiele do powiedzenia w tej sytuacji.

Gol Kamińskiego ostatecznie ustalił rezultat spotkania. Patrząc na to, że niektórzy potentaci mieli problem z przebrnięciem pierwszej fazy Pucharu Niemiec, trzeba docenić Schalke za pewną wygraną.

Zobacz gola Kamińskiego:

Oglądaj rozgrywki Pucharu Niemiec DFB-Pokal na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)