Lewandowska zachwycona prezentacją. Te słowa skierowała do męża

W piątek odbyła się oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego w FC Barcelona. Pojawiła się na niej także żona piłkarza, Anna. O swoich wrażeniach napisała w mediach społecznościowych.

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Robert Lewandowski Getty Images / Jose Breton/Pics Action/NurPhoto / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
Na ten dzień czekano długo. Z wielką pompą w piątek zorganizowano prezentację Roberta Lewandowskiego. Na Camp Nou ściągnęły dziesiątki tysięcy kibiców FC Barcelony, by zobaczyć, jak Polak pojawia się na boisku z numerem dziewięć na plecach. Sprowadzenie "Lewego" to największy hit transferowy tego okienka.

Razem z Lewandowskim na uroczystej prezentacji pojawiły się najbliższe osoby z otoczenia polskiego napastnika: żona Anna Lewandowska, mama, teściowa, siostra, szwagier, współpracownicy. Wszyscy wyszli na murawę legendarnego stadionu i pozowali do zdjęć.

Prezentacja była wielkim wydarzeniem. Teraz przed Robertem Lewandowskim nowe wyzwanie, jakim jest gra dla Barcy i walka o kolejne trofea w La Liga i Lidze Mistrzów. Zachwycony jest nie tylko sam piłkarz, kibice, ale też jego żona Anna Lewandowska.

Wyraz temu dała w mediach społecznościowych, gdzie opublikowała zdjęcie z Camp Nou. "Nowy rozdział. Wspaniałe powitanie i mnóstwo emocji" - napisała ukochana najlepszego polskiego piłkarza.

"Kochanie jesteś dla mnie najlepszą motywacją, sięgnij po swoje marzenia" - dodała Lewandowska.

Czytaj także:
To on miał być pierwszym Polakiem w Barcelonie. Sankcje zniszczyły jego marzenia
Pierwsze słowa Lewandowskiego po prezentacji przejdą do historii

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: fenomenalny gol. Bramkarz ośmieszony


Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×