Nieprawdopodobny błąd bramkarza. Tak Polonia straciła zwycięstwo [WIDEO]

Fatalny błąd Jakuba Lemanowicza okazał się niezwykle kosztowny dla Polonii Warszawa. W efekcie zespół ze stolicy stracił punkty w starciu z rezerwami Śląska Wrocław.

Mateusz Kozanecki
gol Sebastiana Bergiera YouTube / Polonia Warszawa / Na zdjęciu: gol Sebastiana Bergiera
Polonia Warszawa od tego sezonu występuje w eWinner II lidze. Stołeczni nie rozpoczęli jednak rozgrywek najlepiej - przegrali z Pogonią Siedlce (1:2) i zremisowali ze Stomilem Olsztyn (1:1).

W meczu 4. kolejki warszawianie mierzyli się na wyjeździe z rezerwami Śląska Wrocław. Długo utrzymywał się bezbramkowy remis. W 83. minucie bramkę strzelił Michał Fidziukiewicz.

Wydawało się, że Polonia zgarnie pierwszy komplet punktów w tym sezonie. W czwartej minucie doliczonego czasu gry fatalny błąd popełnił jednak bramkarz Jakub Lemanowicz.

Próbował wprowadzić piłkę do gry. Nie zauważył jednak, że za jego plecami znajduje się zawodnik gości. Sebastian Bergier zabrał piłkę, a następnie skierował ją do niemal pustej bramki.

W ten sposób Śląsk uratował remis. Z dorobkiem pięciu "oczek" wrocławianie zajmują 10. miejsce w ligowej tabeli. Polonia jest 15.

Zobacz błąd bramkarza Polonii (od 3:15 min.):

Lech Poznań walczy o życie w pucharach. "Nawet nie chcę myśleć, co się stanie"
Były prezes PZPN ocenił prezentację Lewandowskiego. "Przypominała festyn"

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Polonia Warszawa awansuje do Fortuna 1. Ligi?