Twierdzą, że Polak to uniwersalna broń. Słowa trenera są niezwykle wymowne

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / David Davies/PA Images  / Michał Karbownik walczy o piłkę
Getty Images / David Davies/PA Images / Michał Karbownik walczy o piłkę
zdjęcie autora artykułu

Niemieckie media piszą, że Michał Karbownik to "uniwersalna broń" Fortuny Duesseldorf. Szkoleniowiec Daniel Thioune przygląda się Polakowi i niewykluczone, że niebawem jego notowania wzrosną.

To właśnie "Bild" nazywa Michała Karbownika "uniwersalną bronią" Fortuny Duesseldorf. Zauważono, że Polak znalazł się w kadrze już na spotkanie w Sandhausen, ale wcześniej nie trenował jeszcze zbyt poważnie z niemiecką drużyną.

Przez ostatni tydzień trener Fortuny Daniel Thioune obserwował polskiego piłkarza i podobno dostrzegł naprawdę pozytywne rzeczy.

- Wyjściowa jedenastka jest dla niego zdecydowanie możliwa. Potrafi grać na wielu pozycjach, a my bardzo dużo testujemy. Michał może szybko stać się naszym ważnym elementem. Jestem pewien, że szybko będzie miał wpływ na naszą grę - zaznaczył szkoleniowiec, cytowany przez "Bild".

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: szaleństwo się opłaciło. Tak bramkarz został bohaterem

Teraz Thioune musi odpowiednio poukładać swój zespół. - W mojej głowie dzieje się naprawdę dużo - zdradził trener.

- Mam obecnie świetny skład, wszystkie życzenia zostały spełnione - podkreślał Daniel Thioune.

Przypomnijmy, że Michał Karbownik trafił do Fortuny Duesseldorf z Brighton and Hove Albion. Doszło do tego 4 sierpnia. Polak zmienił barwy na zasadzie wypożyczenia.

Czytaj także: > Zbigniew Boniek został uhonorowany. Długo na to czekałKownacki mocno odpowiedział internaucie. Padły niecenzuralne słowa

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)