Prosto w okienko! Cudowny gol w meczu Wieczystej Kraków [WIDEO]

Podopieczni Franciszka Smudy byli zaskoczeni uderzeniem Dawida Nojszewskiego. Piłkarz Podlasia Biała Podlasa zdobył piękną bramkę na wagę remisu z Wieczystą Kraków (1:1).

Rafał Szymański
strzał Nojszewskiego YouTube / CFsport / Na zdjęciu: strzał Nojszewskiego
Wieczysta Kraków w niezłym stylu rozpoczęła zmagania w III lidze. Na inaugurację sezonu drużyna pewnie pokonała KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski (2:0). Zawodnicy Franciszka Smudy mieli więcej problemów w 2. kolejce.

W sobotę krakowianie zagrali na wyjeździe z Podlasiem Biała Podlaska. Jeden z piłkarzy miejscowych skradł show.

Kibice na długo zapamiętają strzał Dawida Nojszewskiego. W 40. minucie obrońca ruszył prawą stroną boiska, przechwycił piłkę i bardzo mocno przymierzył. Bartosz Plewka wyciągnął się jak struna, ale na niewiele to się zdało. Piłka była poza zasięgiem bramkarza gości.

Podopieczni Smudy zdołali wyrównać wynik 13 minut przed końcem regulaminowego czasu. Michał Mak znalazł się w polu karnym i przytomnie przerzucił piłkę nad interweniującym golkiperem. Po zaskakującym remisie Wieczysta plasuje się na czwartej pozycji w tabeli.

Zawodnik gospodarzy strzelił gola wyjątkowej urody. 20-letni Nojszewski latem zasilił kadrę Podlasia Biała Podlaska. Wcześniej grał w młodzieżowych zespołach Polonii Warszawa, Kosy Konstancin i Escoli Varsovia, seniorską karierę zaczynał natomiast w Pogoni Siedlce.

Gol Dawida Nojszewskiego (od 2:50):

Trener Lechii zabrał głos po kompromitacji w Radomiu. "To jest nie do zaakceptowania"
Co tam się działo po golu! Mistrz drugiego planu "odleciał"