Ale start sezonu! Zieliński nie dał szans bramkarzowi (WIDEO)

Piotr Zieliński znakomicie rozpoczął ten sezon serie A. Polski pomocnik popisał się bramką po świetnym podaniu kolegi z drużyny. To trzeba zobaczyć.

Arkadiusz Dudziak
Bramka Piotra Zielińskiego Twitter / Eleven Sports / Na zdjęciu: Bramka Piotra Zielińskiego
Kapitalna inauguracja sezonu w wykonaniu Piotra Zielińskiego. Polski pomocnik wydatnie przyczynił się do zwycięstwa SSC Napoli nad Hellasem Werona w pierwszej kolejce Serie A.

Zieliński rozpoczął spotkanie w podstawowym składzie, ale na swoją bramkę musiał czekać do drugiej połowy. W 55. minucie Polak został znakomicie obsłużony podaniem przez Chwiczę Kwaracchelię. Po zagraniu Gruzina pomocnik wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzelił bramkę dającą ekipie z Kampanii prowadzenie.

- Bardzo inteligentne zagranie Mario Ruiego i tutaj nie trzeba było strzelać mocno, lecz dzióbnąć piłkę, by ta wturlała się do bramki. Bije brawo trener Luciano Spaletti, a my się dołączamy - powiedzieli komentatorzy Eleven Sports.

Ostatecznie Napoli pokonało Hellas 5:2 i do udanych zaliczy rozpoczęcie tego sezonu. Bramkę Zielińskiego można zobaczyć na wideo poniżej.