Niesamowity gol w meczu Rakowa. "On jest dla tego zespołu bezcenny"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Twitter / TVP Sport / Piękny gol Iviego Lopeza
Twitter / TVP Sport / Piękny gol Iviego Lopeza

Ivi Lopez znów zaprezentował próbkę swoich umiejętności. Tym razem strzelił pięknego gola w starciu Raków Częstochowa - Slavia Praga. Bramkarz nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

29. minuta meczu w ramach kwalifikacji Ligi Konferencji Europy przyniosła świetną akcję Rakowa Częstochowa. Polski zespół przeszedł do ofensywy, a w pewnym momencie piłkę otrzymał Ivi Lopez.

On już doskonale wiedział, co z nią zrobić. Umiejętnie zwiódł rywali, a następnie popisał się fenomenalnym trafieniem na 1:0.

- On się nie zatrzymuje, on jest dla tego zespołu bezcenny - zachwycał się komentator spotkania Raków Częstochowa - Slavia Praga.

"Tak zwane golazo. Ivi lopez popisał się piękną brameczką w pierwszej połowie meczu ze Slavią Praga" - napisano z kolei na twitterowym profilu TVP Sport.

W 60. minucie Tomas Holes doprowadził do wyrównania, a kilka chwil później Raków wyprowadził kolejny cios - bramkę zdobył Fran Tudor.