Co za przewrotka! Cudowny gol w eliminacjach Ligi Mistrzów [WIDEO]

Nieprawdopodobnym trafieniem w meczu el. Ligi Mistrzów popisał się Bruno Petković. Napastnik Dinama Zagrzeb w efektowny sposób podwyższył wynik meczu z Bodo/Glimt (4:1). To trzeba zobaczyć.

Mateusz Kozanecki
Gol Bruno Petkovicia Twitter / Polsat Sport / Gol Bruno Petkovicia
Dinamo Zagrzeb musiało odrobić jednobramkową stratę z pierwszego meczu, jeżeli marzyło o awansie do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Chorwaci niezwykle szybko rzucili się do ataku w rewanżu.

Już w 4. minucie spotkania na 1:0 trafił Mislav Orsić. Znacznie więcej mówi się jednak o bramce z 35. minuty.

Piłkę w polu karnym dostał wtedy Bruno Petković. Stojąc tyłem do bramki podbił futbolówkę, a następnie pokonał golkipera gości efektowną przewrotką.

W tym momencie gracze Dinama byli jedną nogą w Lidze Mistrzów. W drugiej połowie na 2:1 strzelił jednak Albert Gronbaek i konieczna była dogrywka.

W ostatnich minutach trafili Josip Drmić i Petar Bockaj, dzięki czemu to Dinamo znalazło się w fazie grupowej. Niewykluczone, że tam Petković popisze się kolejnymi niezwykle efektownymi akcjami jak ta ze środowego spotkania.