Fala zwycięstw Kotwicy Kołobrzeg

Szlagierem 8. kolejki spotkań w eWinner II lidze było starcie na kameralnym stadionie w Stężycy. Miejscowa Radunia zmierzyła się z liderem zmagań z Kołobrzegu.

Redakcja
Redakcja
piłkarze Kotwicy Kołobrzeg Materiały prasowe / Kotwica Kołobrzeg / Na zdjęciu: piłkarze Kotwicy Kołobrzeg
Był to mecz ekip, które ostatnio notowały serie zwycięstw. Kotwica znacznie dłuższą. Można było się spodziewać sporych emocji. Spotkanie wyrównane było do 24. minuty. Gol niezawodnego w ostatnim czasie Pawła Łysiaka dla gości ustawił spotkanie.

W kolejnych minutach gra się zaostrzyła. Szczególnie ze strony gospodarzy. W efekcie arbiter pokazał trzy żółte kartki piłkarzom Raduni. W drugiej części długo ważyły się losy meczu.

Trenerzy obu drużyn dokonali kompletu zmian a wynik nadal pozostawał taki sam. W 80. minucie Kotwica trafiła po raz drugi. Na listę strzelców wpisał się Grzegorz Goncerz po cudownej akcji zespołowej zagranej z pierwszej piłki.

Gospodarze ambitnie walczyli o zmianę wyniku. W doliczonym czasie zrobiło się nerwowo dla gości. Kontaktowego gola strzelił Bartosz Zynek. Kołobrzeżanie nie po raz pierwszy w tym sezonie mądrze rozegrali końcówkę i nie pozwolili rywalom na kolejną bramkę.

Ostatecznie Kotwica wygrała 2:1. Zespół kołobrzeski zwyciężył siódmy mecz z rzędu i jest niepokonany od początku sezonu. Ma w dorobku 22 punkty i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Takiej serii nie ma w swoim dorobku żadna drużyna szczebla centralnego.

W 9. kolejce lider zmagań zmierzy się na własnym stadionie z GKS Jastrzębie. Mecz 3 września o godz. 11:30. Transmisję przeprowadzi TVP Sport.

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!