Co za wejście smoka! Lewandowski błyskawicznie strzelił gola [WIDEO]

Kibice Barcelony szybko przekonują się, jak ważny dla ich drużyny jest Robert Lewandowski. Katalończycy długo męczyli się Cadiz CF bez "Lewego". Wystarczyło jednak, że Polak wszedł z ławki rezerwowych.

Robert Czykiel
Robert Lewandowski rusza do piłki Twitter / CANALPLUS_SPORT / Robert Lewandowski rusza do piłki
Xavi tym razem zaskoczył wszystkich, gdy podał wyjściowy skład na mecz z Cadiz CF. Okazało się, że Robert Lewandowski po raz pierwszy usiadł na ławce rezerwowych Barcelony. Szkoleniowiec widocznie uznał, że to odpowiedni moment, aby Polak odpoczął.

Barca jednak długo się męczyła. Dopiero w 55. minucie Frenkie de Jong trafił na 1:0. Dwie minuty później na boisko wszedł "Lewy". Jak się okazało, nie musiał długo czekać na bramkę.

Polski napastnik potrzebował do tego zaledwie ośmiu minut. W 65. minucie 34-latek wykorzystał zamieszanie w polu karnym i pewnym strzałem z bliska podwyższył prowadzenie Barcelony.

To był szósty gol Lewandowskiego w La Liga. Z kolei dla Barcelony łącznie strzelił już dziewięć bramek (dodatkowe trzy w Lidze Mistrzów) i to w zaledwie sześciu oficjalnych występach.