Po tej akcji stadion Realu oszalał! Co za rajd, co za uderzenie [WIDEO]

Real Madryt wygrał kolejny ligowy mecz, ale kto wie jak potoczyłyby się jego losy, gdyby nie akcja Federico Valverde z końcówki pierwszej połowy. To po prostu trzeba zobaczyć.

Krzysztof Kaczmarczyk
Federico Valverde Twitter / oficjalny profil Eleven Sports / Federico Valverde
Real Madryt nie wszedł dobrze w mecz z RCD Mallorca. Gdy wydawało się, że "Królewscy" na przerwę meczu na Santiago Bernabeu będą schodzić przegrywając, sprawy w swoje ręce wziął Federico Valverde.

24-letni Urugwajczyk przebiegł z piłką niemal całe boisko i w trzeciej minucie doliczonego czasu gry huknął nie do obrony w samo okienko!

- Co on zrobił! Kapitalna akcja, Real odpowiada, Fede Valverde! - krzyczał komentator stacji Eleven Sports, która transmitowała spotkanie z Madrytu.

Potem była cała seria komplementów pod adresem zawodnika Realu. - Po to ma się w składzie Fede Valverde, żeby tak przymierzył. Ma i lewą, i prawą nogę niesamowicie mocną. On tą akcję zaczął i on tą akcję zakończył - dodano.

Uderzenie Valverde dało piłkarzom Realu Madryt energię i wiarę na drugą połowę. "Królewscy" co prawda długo nie mogli objąć prowadzenia, ale w końcu dopięli swego. Więcej o meczu -->> Na Santiago Bernabeu pachniało niespodzianką

Spotkanie finalnie zakończyło się wygraną gospodarzy 4:1, a w końcówce ładnym rajdem popisał się również Rodrygo Goes, którego trafienie w 89. minucie (na 3:1) definitywnie rozwiały nadzieje piłkarzy z Majorki na sprawienie niespodzianki.

Carlitos: Do Legii nie przyszedłem dla pieniędzy. A Vuković? Wyjaśnię to raz na zawsze!