Sędzia miał mnóstwo pracy. Pokazał aż siedem czerwonych kartek!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Sędzia pokazuje czerwoną kartkę
Getty Images / Sędzia pokazuje czerwoną kartkę

Totalnie kuriozalny przebieg miał mecz Keeza Klasy A Zielona Góra IV. W ramach czwartej kolejki drużyna Kwisy Trzebów zremisowała z Granicą Żarki Wielkie 2:2. Nie wynik zasługuje tutaj jednak na największą uwagę.

Przed niełatwym zadaniem stanął 10 września sędzia Piotr Irski. Podczas pojedynku Kwisy Trzebów z Granicą Żarki Wielkie aż siedmiokrotnie sięgał po czerwoną kartkę!

W 23. minucie z boiska wyrzucił dwóch zawodników. Wówczas z dalszą rywalizacją pożegnali się Adam Wójcik i Marek Pala. 51. minuta przyniosła natomiast "czerwo" dla Pawła Sicińskiego.

Później takie kary otrzymali też Wojciech Nadworski (68. min), Patryk Urbaniak (74. min) oraz Bogusław Kosiorski (75. min) i Paweł Maćków (88. min).

W związku z tymi kartkami Kwisa kończyła mecz bez dwóch zawodników, a Granica - bez pięciu.

Ten pojedynek był niewątpliwie bardzo brutalny. Świadczą o tym nie tylko liczne czerwone kartki, ale i żółte kartoniki. Ich było aż dziewięć.

Kwisa zremisowała z Granicą 2:2. Dla ekipy z Trzebowa dwukrotnie trafiał Jewhen Radczenko, a po przeciwnej stronie barykady na listę strzelców wpisali się Łukasz Stankiewicz oraz Marcin Broniszewski (sam.).