PKO BP Ekstraklasa. Cracovia - Lechia Gdańsk. Transmisja TV, stream online

Mecz Cracovia - Lechia Gdańsk (PKO BP Ekstraklasa) ma duże znaczenie dla obu klubów. Zobacz, gdzie oglądać to spotkanie w telewizji i internecie.

PS
Matej Rodin (z prawej) i Dawid Szymonowicz (w środku) PAP / Łukasz Gągulski / Na zdjęciu: Matej Rodin (z prawej) i Dawid Szymonowicz (w środku)
PKO BP Ekstraklasa. Cracovia - Lechia Gdańsk. O której? Gdzie w TV?

Cracovia i Lechia Gdańsk przystępują do sobotniego meczu z zupełnie innych pozycji. Cracovia zajmuje siódme miejsce w PKO BP Ekstraklasie, natomiast Lecha zamyka tabelę z zaledwie pięcioma punktami. Obu drużynom przydałoby się zwycięstwo - z nieco innych powodów: Cracovii, aby włączyć się do walki o czołowe lokaty, Lechii, aby zrobić krok ku wygrzebaniu się ze strefy spadkowej.

Początek meczu Cracovia - Lechia o godzinie 20:00. Transmisja TV na kanałach: CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport.

Cracovia - Lechia stream online, na żywo w internecie

Starcie Cracovia - Lechia będzie można zobaczyć również w internecie. Stream dostępny będzie na platformach Canal+ Online, player.pl i Polsat Box Go. Relacja "na żywo", minuta po minucie, w serwisie WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE z PKO BP Ekstraklasy. Mecz Cracovia - Lechia na WP SportoweFakty.

Początek meczu Cracovia - Lechia: 20:00. Transmisja TV: CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport. Stream online: Canal+ Online, player.pl, Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

- Były prezes PZPN broni Brzęczka. "Żal mi go"