PKO BP Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Korona Kielce. Transmisja TV, stream online

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Tomasz Wiktor / Na zdjęciu: piłkarze Zagłębia Lubin
PAP / Tomasz Wiktor / Na zdjęciu: piłkarze Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin podejmie Koronę Kielce w ramach 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Sprawdź, gdzie oglądać ten mecz w telewizji i internecie.

[b]

PKO BP Ekstraklasa. Zagłębie Lubin - Korona Kielce. O której? Gdzie w TV?[/b]

W meczu 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin będzie walczyć o podtrzymanie bardzo dobrej passy. Zespół nie przegrał od czterech spotkań i awansował na dziewiąte miejsce w tabeli. W innych nastrojach są kibice Korony Kielce. Kielczanie przegrali trzy z pięciu ostatnich meczów i znajdują się w strefie spadkowej.

Początek meczu Zagłębie - Korona w niedzielę (9 października) o godzinie 15:00. Transmisja TV na kanałach: CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport.

Zagłębie - Korona stream online, na żywo w internecie

Starcie Zagłębie - Korona będzie można zobaczyć również w internecie. Stream dostępny będzie na platformach Canal+ Online, player.pl i Polsat Box Go. Relacja "na żywo", minuta po minucie, w serwisie WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE z PKO BP Ekstraklasy. Mecz Zagłębie Lubin - Korona Kielce na WP SportoweFakty.

Początek meczu Zagłębie Lubin - Korona Kielce: niedziela (9 października), godz. 15:00. Transmisja TV: CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport. Stream online: Canal+ Online, player.pl, Polsat Box Go. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.