Liga Mistrzów. FC Barcelona - Inter Mediolan. Gdzie obejrzeć mecz Lewandowskiego? Transmisja TV, stream

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Robert Lewandowski
WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i jego FC Barcelonę czeka ważny mecz w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Rywalem Katalończyków będzie Inter Mediolan. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie na żywo.

Po udanym starcie rozgrywek Ligi Mistrzów FC Barcelona złapała zadyszkę. Podopieczni Xaviego przegrali z Bayernem Monachium, a następnie Interem Mediolan i znaleźli się na trzecim miejscu w tabeli grupy C.

Jeżeli chcą awansować do 1/8 finału, nie mogą pozwolić sobie na więcej wpadek. Przed nimi okazja do rewanżu z Interem. Robert Lewandowski z kolei spróbuje podreperować swój strzelecki dorobek. Aktualnie jest ósmy w klasyfikacji z dwoma golami straty do Erlinga Haalanda.

Mecz 4. kolejki Ligi Mistrzów FC Barcelona - Inter Mediolan w środę o godz. 21. Transmisja w TVP 1 oraz WP Pilot.

FC Barcelona - Inter Mediolan. Gdzie oglądać w internecie? Stream online

Mecz na Camp Nou do obejrzenia będzie także w internecie. Stream online dostępny będzie na platformach WP Pilot, Polsat Box Go i Canal+ Online. Relację "na żywo", minuta po minucie, przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE. FC Barcelona - Inter Mediolan na WP SportoweFakty.

Początek meczu FC Barcelona - Inter Mediolan: środa (12 października), godzina: 21:00. Transmisja TV: TVP 1, Polsat Sport Premium 1. Stream online: WP Pilot, Polsat Box Go, Canal+ Online, sport.tvp.pl, aplikacja mobilna TVP Sport. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.