Mecz "polskiej" grupy w LKE. Austria Wiedeń - Villarreal CF. Gdzie oglądać? Czy będzie transmisja w TV? Stream online

Mecz Austria Wiedeń - Villarreal CF będzie niezwykle ważny dla gospodarzy. Kolejna strata punktów może oznaczać pożegnanie z marzeniami o wyjściu z grupy. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie na żywo.

Mateusz Kozanecki
Alex Baena (z prawej) i Or Dadia (z lewej) PAP/EPA / ABIR SULTAN / Na zdjęciu: Alex Baena (z prawej) i Or Dadia (z lewej)
Liga Konferencji Europy. Austria Wiedeń - Villarreal CF. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

Rozpoczyna się runda rewanżowa w rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Na czele grupy C, w której gra także Lech Poznań, znajduje się obecnie Villarreal CF. Zespół Unaia Emery'ego wygrał wszystkie dotychczasowe spotkania. Awans do 1/8 finału Hiszpanie zapewnić sobie mogą już w czwartek.

Ich rywalami będzie Austria Wiedeń, która do tej pory zdobyła zaledwie jeden punkt - po bezbramkowym remisie w 1. kolejce z Hapoelem Beer Sheva. Dla Austriaków to ostatni dzwonek, aby zachować szanse na wyjście z grupy.

Mecz Austria Wiedeń - Villarreal CF rozpocznie się w czwartek (13 października) o godz. 18:45. Z tego spotkania nie będzie w Polsce transmisji telewizyjnej.

Austria Wiedeń - Villarreal CF. Czy będzie transmisja w internecie? Jak oglądać? Stream online

Spotkanie 4. kolejki Ligi Konferencji Europy pomiędzy Austrią Wiedeń a Villarreal CF dostępne będzie online za pośrednictwem platformy Viaplay. Relację live "minuta po minucie" przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE. Austria Wiedeń - Villarreal CF na WP SportoweFakty.

Początek meczu Austria Wiedeń - Villarreal CF: czwartek (13 października), godzina: 18:45. Transmisja TV: brak. Stream online: Viaplay. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Czy Austria Wiedeń zdobędzie punkty w tym meczu?