Serie A. Torino FC - Juventus FC. Derby Turynu na żywo. Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

W 10. kolejce włoskiej Serie A odbędą się derby Turynu. W meczu Torino FC - Juventus FC zaprezentują się reprezentanci Polski. Sprawdź, gdzie obejrzeć to spotkanie na żywo.

Mateusz Kozanecki
Wojciech Szczęsny WP SportoweFakty / Mateusz Czarnecki / Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
Torino FC - Juventus FC. Gdzie oglądać hit Serie A? Transmisja na żywo, stream online

Juventus FC nie najlepiej rozpoczął tegoroczne rozgrywki Serie A. Zespół Massimiliano Allegriego wygrał zaledwie trzy z dziewięciu dotychczasowych meczów ligowych i zajmuje dopiero 8. miejsce w tabeli. W ostatnich pięciu spotkaniach "Stara Dama" zdobyła tylko pięć punktów. W kryzysie znajduje się także ich sobotni rywal - Torino FC, który nie wygrał od 5 września.

Derby Turynu powinny dostarczyć dużych emocji. Dla obu zespołów będzie to idealna okazja do przełamania się i utrzymaniu dystansu do zespołów znajdujących się w czołowej szóstce. Dodajmy, że w obu zespołach grają Polacy. Zawodnikiem Torino FC jest Karol Linetty, natomiast w "Juve" grają Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik.

Mecz Torino FC - Juventus FC rozpocznie się w sobotę (15 października) o godz. 18:00. Transmisję przeprowadzi stacja Eleven Sports 1, dostępna również w WP Pilot.

Derby Turynu w internecie. Czy będzie stream? Jak oglądać?

Spotkanie w Turynie oglądać będzie można na platformach WP Pilot i Canal+ Online. Relację "na żywo", minuta po minucie, przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Darmowa relacja LIVE. Torino FC - Juventus FC na WP SportoweFakty.

Początek meczu Torino FC - Juventus FC: 15 października (sobota), godzina: 18:00. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, Canal+ Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

Oglądaj rozgrywki włoskiej Serie A na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)