Setki tysięcy polubień. Tak Lewandowski skomentował popis Barcelony

Barcelona wygrała kolejne spotkanie w La Liga, a Robert Lewandowski miał w tym oczywiście swój niemały udział. Tak napastnik "Dumy Katalonii" skomentował wydarzenia na Camp Nou.

Krzysztof Kaczmarczyk
Ousmane Dembele (z lewej) i Robert Lewandowski PAP/EPA / Quique Garcia / Na zdjęciu: Ousmane Dembele (z lewej) i Robert Lewandowski
To było łatwe i pewne zwycięstwo FC Barcelony, która odprawiła Athletic Bilbao na własnym stadionie aż 4:0. Robert Lewandowski zrobił swoje.

Polak zaliczył asystę przy otwierającym wynik meczu golu Ousmane'a Dembele w 12. minucie. Po dziesięciu role się odwróciły - Francuz dograł do Polaka, a ten zrobił to, co lubi i potrafi najlepiej, czyli strzelił bramkę.

"Lewy" opuścił boisko w 63. minucie. Jak skomentował niedzielny show na Spotify Camp Nou?

"3 punkty dla nas FC Barcelona" - napisał pod serią trzech zdjęć, które opublikował na Instagramie po zakończeniu spotkania.

"Szalony gol. Mam nadzieję, że dostaniesz Złotą Piłkę. Zasługujesz", "Król Lewy", "LewanGOALski nie może przestać strzelać" - m.in. takie komentarze można było przeczytać pod postem.

"LewanGOALski. 15 meczów. 17 goli" - napisał jeszcze inny internauta z szacunkiem do wyczynów polskiego napastnika w barwach Barcelony.

Sam wpis Lewandowskiego szybko polubiło prawie 785 tys fanów, których łącznie kapitan naszej kadry ma na Instagramie ponad 30,6 mln!

Barca kolejny mecz rozegra już w środę 26 października. Wtedy do Katalonii na mecz Ligi Mistrzów zawita Bayern Monachium, czyli były klub Lewandowskiego, w którym spędził osiem ostatnich sezonów.

Kibicuj Lewemu i FC Barcelonie na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Lewandowski strzeli w środę gola Bayernowi?