"Nieśmieszny żart" i "takie drewno". Twitter reaguje na remis Lecha w LKE

Choć Lech Poznań prowadził z Austrią Wiedeń, to ostatecznie nie zdołał zwyciężyć. Remis mistrza Polski 1:1 jest komentowany między innymi na Twitterze. Jakie wnioski mają internauci?

Mateusz Domański
piłkarze Lecha Poznań WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: piłkarze Lecha Poznań
Premierowa odsłona czwartkowego meczu Ligi Konferencji Europy Austria Wiedeń - Lech Poznań zakończyła się bezbramkowym remisem. Pierwszego gola w 48. minucie strzelił Mikael Ishak. Polski zespół nie zdołał utrzymać prowadzenia do końca - w 70. minucie wyrównał Can Keles, a wynik 1:1 utrzymał się już do końca.

Szansa na wygraną Lecha jak najbardziej była.

Kolejorzowi ostatecznie może zabraknąć do awansu.

Mocno oberwało się Arturowi Sobiechowi.

Joao Amaral też nie uniknął krytyki.

Niektórzy zwracali uwagę nie tylko na poczynania piłkarzy. Tutaj przykład krytyki arbitrów.

Szkoleniowiec zespołu ze stolicy Wielkopolski popełnił błąd?

Na pewno poznaniacy mogą pluć sobie w brodę. Byli w stanie wyciągnąć więcej z tego spotkania.