Naprawdę powiedział to w szatni. Słowa Krychowiaka dają do myślenia

- Panowie solidna pierwsza połowa, kontynuujemy tak samo - powiedział Grzegorz Krychowiak po słabej pierwszej połowie meczu z Chile. Całą sytuację można zobaczyć na vlogu "Łączy nas Piłka"

Arkadiusz Dudziak
Grzegorz Krychowiak podczas meczu z Chile i w przerwie, w szatni PAP / Leszek Szymański / YouTube/Łączy Nas Piłka / Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak podczas meczu z Chile i w przerwie, w szatni
Ostatni swój sparing przed mundialem Katar 2022 Biało-Czerwoni rozegrali z Chile. Na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego gra podopiecznych Czesława Michniewicza nie porywała.

Zwłaszcza w pierwszej połowie fani byli rozczarowani postawą kadry Polski. Pod jej koniec pojawiły się gwizdy na trybunach. Były głośne, gdy piłkarze schodzili do szatni.

Dlatego dziwić mogą słowa jednego z zawodników podczas przerwy. - Panowie solidna pierwsza połowa, kontynuujemy tak samo - powiedział Grzegorz Krychowiak, motywując swoich kolegów. Cała sytuacja została uchwycona na vlogu "Łączy nas Piłka". Można ją zobaczyć w filmiku od 11. minuty na końcu artykułu.

W drugiej połowie gra Biało-Czerwonych wyglądała minimalnie lepiej. Ostatecznie zwyciężyli po golu Krzysztofa Piątka w 85. minucie.

- Nie oczekujcie od nas, że będziemy grać pięknie w piłkę. Przez ostatnie miesiące to nam nie przyniosło rezultatu. Nasza gra jest defensywna, to walka, zaangażowanie i wykorzystywanie swoich sytuacji. Ważne, żebyśmy mieli chociaż te pół sytuacji i ją wykorzystali - mówił Krychowiak po meczu na antenie TVP Sport.

Czy taka taktyka przyniesie skutek? Mecz Polska - Meksyk na mundialu w Katarze już we wtorek 22 listopada o godz. 17:00. Transmisja w TVP 1, TVP Sport oraz w Pilot WP. Relacja na żywo na stronie WP SportoweFakty.

Trener Argentyny z uznaniem mówi o Polakach. "Ten zespół to nie tylko Lewandowski"

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)

Czy Polacy wyjdą z grupy na MŚ w Katarze?