Serbowie zabawili się z Kamerunem! Akcja rodem z playstation [WIDEO]

Spotkanie Serbii z Kamerunem (3:3) bez wątpienia było jak do tej pory najlepszym meczem całego mundialu. Nie brakowało emocji, zwrotów akcji i pięknych trafień, jak chociażby to na 3:1 Serbów.

Bartłomiej Bukowski
bramka reprezentacji Serbii Twitter / @sport_tvppl / Na zdjęciu: bramka reprezentacji Serbii
Po przegranych w meczach otwarcia (Kamerun 0:1 ze Szwajcarią, Serbia 0:2 z Brazylią), obie drużyny w poniedziałek walczyły w Katarze o być albo nie być.

I trzeba przyznać, że oba zespoły zrobiły wszystko, by przedłużyć swoje nadzieje na awans z grupy. Już w pierwszej połowie kibice oglądać mogli trzy bramki (można je zobaczyć TUTAJ), jednak jeszcze większe emocje miały miejsce w drugiej połowie.

Na początek po znakomitej akcji na 3:1 podwyższyli Serbowie. Gracze z Bałkanów w pięknym stylu zabawili się z rywalami całkowicie rozmontowując ich defensywę, zanim ostatecznie Aleksandar Mitrović wbił piłkę do bramki z 5 metrów.

I gdy wydawało się, że Serbia ma spotkanie pod całkowitą kontrolą, nagle nastąpiła przebudzenie Kamerunu, głównie za sprawą wprowadzonego na boisko w 55. minucie Vincenta Aboubakara. Napastnik najpierw sam wpisał się na listę strzelców świetnym lobem: