Włączył "tryb Messi". Zobacz, co wyprawiał z rywalami

W 80 minucie meczu 1/8 finału mistrzostw świata pomiędzy Argentyną a Australią kibice na stadionie zobaczyli akcję w stylu Leo Messiego. Rywali jak tyczki mijał jednak Aziz Behich.

Rafał Sierhej
Reprezentacja Australii pożegnała się z mistrzostwami świata w Katarze na etapie 1/8 finału. Minimalnie silniejsza okazała się być Argentyna. Albicelestes pokonali Kangury 2:1 i o półfinał zagrają z Holandią.

Poza golami w tym meczu działo się naprawdę dużo. Mimo zwycięstwa Argentyny trudno powiedzieć, żeby to zespół Lionela Scaloniego był tym wyraźnie lepszym na murawie. Zdecydowały indywidualności i błąd bramkarza Australii.

W 80 minucie kibice na stadionie byli jednak świadkami akcji, której nie powstydziłby się sam Lionel Messi. Przeprowadził ją jednak reprezentant Australii. Aziz Behich 31-letni lewy obrońca pokazał światu nieprzeciętne umiejętności.

Doświadczony defensor dostał piłkę w okolicach linii środkowej boiska. Bez zastanowienia ruszył w drybling między bezradnymi Argentyńczykami. Minął czterech, a jego strzał wewnątrz pola karnego zatrzymał dopiero Lisandro Martinez.

Wszystkie mecze obejrzysz na TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)