Josue zrobił "Zidane'a". Gwiazdor Legii nie dokończył sparingu

Zdjęcie okładkowe artykułu: YouTube / Legia Warszawa / Zdjęcie: Josue zderza się głowami z rywalem
YouTube / Legia Warszawa / Zdjęcie: Josue zderza się głowami z rywalem

Josue nie dokończył pierwszego meczu towarzyskiego Legii Warszawa w okresie przygotowawczym. Portugalczyk przypomniał to, co kilkanaście lat temu zrobił Zinedine Zidane na mistrzostwach świata.

Legia Warszawa rozpoczęła już przygotowania do startu drugiej części sezonu ligowego. W swoim pierwszym meczu towarzyskim stołeczny zespół mierzy się z występującym w niższej lidze GKS-em Tychy.

Pierwszej połowy tego spotkania towarzyskiego nie zakończył kapitan "Wojskowych". Josue chwilę przed 40 minutą został bowiem wyrzucony przez arbitra z murawy po starciu z rywalem.

Obaj piłkarze po starciu w środku pola zdecydowali się na dalsze przepychanki. Ich starcie skończyło się zderzeniem głowami, trochę w stylu tego, co kilkanaście lat wcześniej zrobił Zinedine Zidane na mistrzostwach świata. Obaj zawodnicy wylecieli z boiska z czerwonymi kartkami.

Cała sytuacja miała miejsce w 39 minucie meczu, przy wyniku 0:1 dla GKS-u. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Legii. Na wideo umieszczonym poniżej będzie to widoczne po godzinie i 29 minutach trwania transmisji.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty